Cabanas En Medio Del Bosque
Op 4 km afstand van Cabanas En Medio Del Bosque Chascomús appartement vindt u Casa de Casco.
Dit appartement is op 10 minuten rijden van Monumento a Raul Alfonsin te vinden. Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het centrum van Chascomús.
Gasten die verblijven in het appartement kunnen genieten van het gemak van badlakens in de badkamer.
- Locale bezienswaardigheiden
- Teatro Municipal Brazzola4400 km
- Museo Pampeano4117 km
- Casa de Casco4420 km
- Catedral de Chascomus4433 km
- Capilla San Jose3886 km
- Laguna de Chascomus2919 km
- Lagune van Chascomús4098 km
- Estacion Hidrobiologica4138 km
- Luchthavens
- Luchthaven La Plata94 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Cabanas En Medio Del Bosque appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Cabanas En Medio Del Bosque appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Cabanas En Medio Del Bosque appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Cabanas En Medio Del Bosque appartement is $65. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Cabanas En Medio Del Bosque appartement?
Cabanas En Medio Del Bosque appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Cabanas En Medio Del Bosque appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Cabanas En Medio Del Bosque appartement.